Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de culegere date si inf., redactare si sintetizare comunicate publ. cf. 21237/12.04.2022

Număr anunț
DA30458743
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
79970000-4 · Servicii de editare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
39.851.924 RON
Data publicării
27.04.2022 00:00
Data finalizării
27.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.851.924 RON