Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii paza umana , urmeaza incheierea contractului incepand cu data de 01.05.2022 - 31.12.2022

Număr anunț
DA30459406
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZII SANGUINE TULCEA (CUI 3430410)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.150.770 RON
Data publicării
27.04.2022 00:00
Data finalizării
27.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.150.770 RON