Atribuită Cumpărare directă

Proiectarea si gestionarea SCIM prin intermediul aplicatiei "Solutia e-SCIM" - Entitate mica

Număr anunț
DA35099061
Autoritate contractantă
COMUNA CHISCANI (CUI 4342669)
Furnizor / câștigător
CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRL (CUI 31657974)
Cod CPV
48219300-9 · Pachete software de administrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.200 RON
Data publicării
22.02.2024 13:46
Data finalizării
23.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.200 RON