Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de revizie, reglare, reparatie piane proprietate ARCUB

Număr anunț
DA30456750
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
Cod CPV
50860000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a instrumentelor muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
999 RON
Valoare atribuită
14.165.190 RON
Data publicării
26.04.2022 00:00
Data finalizării
27.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.165.190 RON

din 999 RON estimat