Ofertă acceptată Cumpărare directă

Triciclu Electric, Voltarom Hercules, Tuk Tuk, Cu Cabina Motor 3900W, 72V, 60Ah, 60Km autonomie

Număr anunț
DA30456420
Autoritate contractantă
ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
Cod CPV
34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.260.598 RON
Data publicării
26.04.2022 00:00
Data finalizării
27.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.260.598 RON