Atribuită Cumpărare directă

Tablou de automatizare complet echipat

Număr anunț
DA35084590
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
AQUA BUCOVINA S.R.L. (CUI 36350546)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.450 RON
Data publicării
21.02.2024 13:46
Data finalizării
23.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.450 RON