Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie birouri si spatii conexe urmeaza incheierea contractului de la 01.05.2022

Număr anunț
DA30459937
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZII SANGUINE TULCEA (CUI 3430410)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.417.329 RON
Data publicării
27.04.2022 00:00
Data finalizării
28.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.417.329 RON