Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice 01.05-31.12.2022

Număr anunț
DA30470125
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala nr.8 (CUI 4602106)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.760.757 RON
Data publicării
28.04.2022 00:00
Data finalizării
28.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.760.757 RON