Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta sistem video 01.05-31.12.2022

Număr anunț
DA30470920
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala nr.8 (CUI 4602106)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.099.711 RON
Data publicării
28.04.2022 00:00
Data finalizării
28.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.099.711 RON