Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTRUMENTE ONLINE PENTRU SERVICIUL SECRETARIAT ȘI CONTABILITATE DIN ȘCOLI

Număr anunț
DA30459877
Autoritate contractantă
Centrul Scolar de Educatie Incluziva "Sf. Andrei" Gura Humorului (CUI 4440926)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.282.235 RON
Data publicării
27.04.2022 00:00
Data finalizării
28.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.282.235 RON