Ofertă acceptată Cumpărare directă

Concerte de muzica medievala cu grupul Huniadi Cantores si Cimpoierii din Transilvania

Număr anunț
DA30464321
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA" TRAIAN DEMETRESCU (CUI 4554360)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.038.002 RON
Data publicării
27.04.2022 00:00
Data finalizării
28.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.038.002 RON