Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii proiectare PT pentru extindere alimentare cu apa si extindere canalizare in Comuna Lapusata

Număr anunț
DA30467035
Autoritate contractantă
Comuna Lapusata (Primaria Comunei Lapusata) (CUI 2541495)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.159.023 RON
Data publicării
27.04.2022 00:00
Data finalizării
28.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.159.023 RON