Atribuită Cumpărare directă

Acumulator / Baterie VARTA AGM 12V 68Ah, 680A EN/SAE/GS,

Număr anunț
DA35094265
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI 15849684)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.490 RON
Data publicării
22.02.2024 13:46
Data finalizării
23.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.490 RON