Ofertă acceptată Cumpărare directă

drum unit imprimanta Xerox WorkCentre 3225

Număr anunț
DA30476974
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Cartof si Sfecla de Zahar Brasov (CUI 18923009)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.924.053 RON
Data publicării
28.04.2022 00:00
Data finalizării
29.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.924.053 RON