Ofertă acceptată Cumpărare directă

: fata de masa visiniu cu diametru de 270 cm

Număr anunț
DA30473135
Autoritate contractantă
COMUNA CILIBIA JUD. BUZAU (CUI 3724423)
Cod CPV
39513100-2 · Fete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.869.476 RON
Data publicării
28.04.2022 00:00
Data finalizării
29.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.869.476 RON