Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Raportari contabile si Consultanta- 72 ore/luna - Oferta Standard

Număr anunț
DA30477499
Autoritate contractantă
Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
30.595.199 RON
Data publicării
28.04.2022 00:00
Data finalizării
29.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.595.199 RON