Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de paza si patrulare in Comuna Stanceni

Număr anunț
DA30472278
Autoritate contractantă
Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.190.756 RON
Data publicării
28.04.2022 00:00
Data finalizării
29.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.190.756 RON