Atribuită Cumpărare directă

Relatii cu publicul la Zilele Sfantu Gheorghe 2024

Număr anunț
DA35103750
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA KONYA ADAM (CUI 4925603)
Furnizor / câștigător
REGIO SRL (CUI 21272857)
Cod CPV
79416000-3 · Servicii de relatii cu publicul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
22.02.2024 13:46
Data finalizării
23.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON