Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD Toshiba HDWD110 1TB, 7200rpm, 64MB

Număr anunț
DA30477532
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 22020823)
Cod CPV
30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.307.081 RON
Data publicării
28.04.2022 00:00
Data finalizării
29.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.307.081 RON