Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADBLUE 10L E5/E6

Număr anunț
DA30461534
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Scolar Sfantu Gheorghe (CUI 24952289)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.605.303 RON
Data publicării
27.04.2022 00:00
Data finalizării
29.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.605.303 RON