Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MENTENANTA (INTRETINERE SI REPARATIE) SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO

Număr anunț
DA30477870
Autoritate contractantă
Gradinita speciala pentru hipoacuzici 65 (CUI 4611473)
Cod CPV
50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.760.940 RON
Data publicării
28.04.2022 00:00
Data finalizării
29.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.760.940 RON