Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii incarcare si reconditionare cartuse laser A4,Prestari servicii depanare imprimante

Număr anunț
DA30470837
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE, Strada Ioan Slavici nr.4, Telefon 0261/714458, (CUI 3896682)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.914.683 RON
Data publicării
28.04.2022 00:00
Data finalizării
29.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.914.683 RON