Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI GALBENI INSCRIPTIONATI (PERICOL BIOLOGIC) - 20 LITRI

Număr anunț
DA30472647
Autoritate contractantă
Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.677.766 RON
Data publicării
28.04.2022 00:00
Data finalizării
29.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.677.766 RON