Ofertă acceptată Cumpărare directă

Management energetic pentru localitati

Număr anunț
DA30459129
Autoritate contractantă
Primaria Orasului Buftea (CUI 4434029)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.842.360 RON
Data publicării
27.04.2022 00:00
Data finalizării
29.04.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.842.360 RON