Atribuită Cumpărare directă

Anvelope iarna 245/45/R18 BARUM

Număr anunț
DA35086853
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.176 RON
Data publicării
21.02.2024 13:46
Data finalizării
23.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.176 RON