Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE SPATII VERZI PENTRU UAT DUDESTII VECHI

Număr anunț
DA30485487
Autoritate contractantă
COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
Cod CPV
77314000-4 · Servicii de intretinere a terenurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.990.974 RON
Data publicării
29.04.2022 00:00
Data finalizării
02.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.990.974 RON