Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROIECT TEHNIC PT OBIECTIVUL ”INFIINTARE ILUMINAT PIETONAL IN ZONA PADURE HANU CONACHI, COM. LIESTI

Număr anunț
DA30479065
Autoritate contractantă
COMUNA LIESTI (PRIMARIA COMUNEI LIESTI) (CUI 3264562)
Cod CPV
71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.604.508 RON
Data publicării
29.04.2022 00:00
Data finalizării
02.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.604.508 RON