Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE SI MONTAJ CENTRALA TERMICA 110 KW la unitate de invatamant Feldioara

Număr anunț
DA30485423
Autoritate contractantă
COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
Cod CPV
39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
10.570.157 RON
Data publicării
29.04.2022 00:00
Data finalizării
02.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.570.157 RON