Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de arhitectura pentru monumente istorice si zone protejate

Număr anunț
DA30474435
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU CULTURA GALATI (CUI 3127220)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.613.425 RON
Data publicării
28.04.2022 00:00
Data finalizării
02.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.613.425 RON