Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tamplarie PVC , accesorii, inclusiv reparatii

Număr anunț
DA30460301
Autoritate contractantă
LICEUL "GHEORGHE SURDU" ORAS BREZOI, JUDETUL VALCEA (CUI 2541940)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.405.005 RON
Data publicării
27.04.2022 00:00
Data finalizării
02.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.405.005 RON