Ofertă acceptată Cumpărare directă

Container Sanitar 6000x2400x2700 mm

Număr anunț
DA30467245
Autoritate contractantă
Orasul Harsova (CUI 7453165)
Cod CPV
44619000-2 · Alte containere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
28.419.867 RON
Data publicării
27.04.2022 00:00
Data finalizării
02.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.419.867 RON