Ofertă acceptată Cumpărare directă

EVALUARE STRADA

Număr anunț
DA30479831
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MORENI (CUI 4344597)
Cod CPV
71324000-5 · Servicii de estimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.049.380 RON
Data publicării
29.04.2022 00:00
Data finalizării
02.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.049.380 RON