Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii RSVTI conform Ordinului 130/2011 pentru CAZAN/ASCENSOR/PLATFORMA

Număr anunț
DA30472119
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI Bacau (CUI 4278256)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.813.109 RON
Data publicării
28.04.2022 00:00
Data finalizării
02.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.813.109 RON