Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLASE DE TANTARI,USI SI FERESTRE ,MONTARE

Număr anunț
DA30494793
Autoritate contractantă
CRESA MUNICIPALA GHEORGHENI (CUI 14274553)
Cod CPV
39525500-3 · Plase de tantari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.055.609 RON
Data publicării
02.05.2022 00:00
Data finalizării
03.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.055.609 RON