Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dezvoltare software Qulto optiune plata cu card bancar

Număr anunț
DA30491793
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA"OCTAVIAN GOGA (CUI 4485731)
Cod CPV
72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.481.450 RON
Data publicării
02.05.2022 00:00
Data finalizării
03.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.481.450 RON