Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii veterinare pentru animale domestice și sălbatice de la Parcul Zoo Radauti si SGCFS Radauti

Număr anunț
DA30496103
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.573.472 RON
Data publicării
02.05.2022 00:00
Data finalizării
03.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.573.472 RON