Ofertă acceptată Cumpărare directă

Releu trifazic protectie tensiune minima si maxima, plus protectie la supracurent, max 63A Elmark

Număr anunț
DA30497769
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.421.140 RON
Data publicării
02.05.2022 00:00
Data finalizării
03.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.421.140 RON