Ofertă acceptată Cumpărare directă

IUP34 Unitate Imagine (50K) Konica Minolta pentru bizhub 4000i + toner Minolta bizhub 4020i

Număr anunț
DA30490786
Autoritate contractantă
COMUNA CIORANI (CUI 2845648)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.424.470 RON
Data publicării
02.05.2022 00:00
Data finalizării
03.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.424.470 RON