Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE MENTENANTA ILUMINAT PUBLIC SI PRODUSE ELECTRICE PTR UAT COMUNA LUNCA BANULUI

Număr anunț
DA30498038
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA BANULUI (CUI 3394368)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.296.694 RON
Data publicării
02.05.2022 00:00
Data finalizării
03.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.296.694 RON