Atribuită Cumpărare directă

Stadur viscom alb m 10(2030x3050)

Număr anunț
DA35103665
Autoritate contractantă
TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
Furnizor / câștigător
MONS MEDIUS SOLUTIONS S.A. (CUI 5656481)
Cod CPV
44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
937,14 RON
Data publicării
22.02.2024 13:46
Data finalizării
23.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

937,14 RON