Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE DE PUI INFERIOARE LA PUNGAPIEPT DE PUI DEZOSAT LA PUNGA,FICAT DE PUI

Număr anunț
DA30497709
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 DEVA (CUI 4521680)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.896.086 RON
Data publicării
02.05.2022 00:00
Data finalizării
03.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.896.086 RON