Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de bransare EE la obiectivul „Reab CT in vederea realizarii spatii birouri, Str. Stad, Adjud

Număr anunț
DA30489472
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.101.598 RON
Data publicării
02.05.2022 00:00
Data finalizării
04.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.101.598 RON