Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cazare în perioada 06-07.05.2022

Număr anunț
DA30494579
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Cultura si Arta Buzau (CUI 31508573)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.153.002 RON
Data publicării
02.05.2022 00:00
Data finalizării
04.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.153.002 RON