Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere spatii verzi

Număr anunț
DA30504892
Autoritate contractantă
COMUNA SINANDREI (PRIMARIA COMUNEI SINANDREI, JUD. TIMIS) (CUI 5390656)
Cod CPV
71421000-5 · Servicii de amenajare peisagistica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99 RON
Valoare atribuită
36.483.615 RON
Data publicării
03.05.2022 00:00
Data finalizării
04.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.483.615 RON

din 99 RON estimat