Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv dir de santier af ob de inv Lucrari de reab monument si amenajare parc in zona Plai oras Nov

Număr anunț
DA30500412
Autoritate contractantă
Orasul Novaci (CUI 4666126)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.234.029 RON
Data publicării
03.05.2022 00:00
Data finalizării
04.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.234.029 RON