Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspirator industrial profesional umed-uscat LAVOR Italia FASA WINDY 130 IF REZERVOR inox 30 LITRI

Număr anunț
DA30509822
Autoritate contractantă
COMUNA RADOVANU (CONSILIUL LOCAL RADOVANU) (CUI 3796845)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
26.486.690 RON
Data publicării
03.05.2022 00:00
Data finalizării
04.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.486.690 RON