Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta financiara privind refinantare a creditelor in sold, total sau partial

Număr anunț
DA30508321
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Cod CPV
66171000-9 · Servicii de consultanta financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.850.570 RON
Data publicării
03.05.2022 00:00
Data finalizării
04.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.850.570 RON