Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set 20 Banda/Rola compatibile Brother DK-22205, 62mm x 30.48mm, suport de plastic inclus, modul cont

Număr anunț
DA30508421
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Puskas Tivadar (CUI 4201791)
Cod CPV
30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.215.318 RON
Data publicării
03.05.2022 00:00
Data finalizării
04.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.215.318 RON