Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii mentenata si intretinere instalatie sonorizare si echipamente audio video

Număr anunț
DA30510655
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Media (CUI 4602050)
Cod CPV
50341200-9 · Servicii de reparare si de intretinere a emitatoarelor de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
21.068.890 RON
Data publicării
03.05.2022 00:00
Data finalizării
04.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.068.890 RON