Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de extindere retea de alimentare apa si canalizare pe drum de interes local nr 184 cf 33563

Număr anunț
DA30488717
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.719.239 RON
Data publicării
02.05.2022 00:00
Data finalizării
04.05.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.719.239 RON